poniedziałek, 2 lutego 2015

Budujemy...

Ja nowa milnova do tej pory opisywała remont i urządzanie się w naszym tymczasowym (choć kilkuletnim) mieszkanku na pięterku u teściów. Teraz śmiem z pewną dozą nieśmiałości zaprosić Was do nowego miejsca... naszego domu. Etap budowlany nie był dla mnie zbyt fascynujący, ale najlepsze zaczyna się właśnie teraz - urządzanie czas start!

Mamy za sobą zakup pierwszych kafelek, wybór brodzika czy mebli do salonu, choć nikt o zdrowych zmysłach nie zrobiłby takich zakupów trzy, cztery, pięć miesięcy za wcześnie. Cóż... Kto powiedział, że jesteśmy normalni? :)

To jest dom naszych marzeń. Jest nietypowy, ponieważ ma drewniany strop (sufit na parterze) i niestandardowe wykończenie dachu oraz elewacji (już w marcu!). Projekt tworzony był na zamówienie i układ domu jest dokładnie taki, jaki chcieliśmy.

Ponieważ nigdy nie ubiliśmy marmurów i złotych klamek, spodziewajcie się raczej stylu "jak zrobić coś z niczego" lub "vintage prl". Już się cieszę na wyzwanie, jakim będzie zapewne niskobudżetowe urządzanie. To, co? Zaczynamy urządzanie domu. 

PS Etap budowlany na wieczną pamiątkę i dla rodziców oraz znajomych opisany był w innym miejsc u. Kto ciekawy, niech da się skusić na małą wycieczkę :) KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...